Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur? | Tur Assist

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Bütün yaşam mekanlarında bulunan ve evlerin su kaynağı kullanımına olanak sağlayan su tesisatlarının, daima sorunsuz çalışması beklenir. Öte yandan en çok kullanılan sistemlerden biri olan sıhhi tesisat, çeşitli sebeplerden dolayı birçok arıza çıkarabilir. Bunlardan en istenmeyeni de su kaçağı ya da su sızıntısı problemidir.  Peki, su tesisatında kaçak nasıl bulunur?

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur

Su kaçağı ve su kaçağının yol açtığı sorunlar

Su kaçağı gereksiz yere su faturanızın kabarık olmasının yanı sıra yaşadığınız mekanın rutubetli olmasına, hem görsel hem de sağlık açısından elverişsiz bir ortama maruz kalmanıza sebebiyet verir.  Zaman içerisinde kaçak tespiti yapılmaz ve arıza giderilmezse, bulunduğunuz ortamın yaşanmaz hale geleceğini söylemek doğru bir tespit olacaktır.

Su tesisatında kaçak nasıl bulunur? Hangi yöntemler uygulanır?

Günümüzde hassas ölçüm cihazları ile birlikte sızıntının olduğu bölgeyi tespit etmek çok daha kolaylaşmış durumda. Dolayısıyla uzman kişiler, kırmadan su kaçağı tespit etme cihazları sayesinde hiçbir yere hasar vermeden su kaçağının neden olduğu bölgeyi bulabiliyor.

Söz gelimi elektromanyetik su kaçağı bulma cihazı, elektromanyetik amfi cihazı, görüntüleme cihazı, elektro akustik dinleme cihazı ve termal kameralar sayesinde evinizde bulunan en ufak su sızıntıları bile, neredeyse yanılma payı olmadan net olarak tespit edilebiliyor.

Hal böyle olunca, net bir tespit aşaması sonrasında tamirat oldukça kolay gerçekleşiyor. Eskiden evinizdeki birçok noktanın kırılması sebebiyle günler süren tespit ve tamirat işlemi artık dakikalarla ifade edilecek zaman aralıklarında yapılabiliyor.

Tur Assist demek su kaçağı için uzman yardımı demek!

1996 yılından beri asistans hizmetlerinde uzman olan Tur Assist’in @Home konut yardım paketindeki tesisat hizmetinden yararlanarak, kırmadan su kaçağı işlemi için uzman ekiplerle iletişime geçebilir, evinizde güven içinde yaşayabilirsiniz.

Deneyimli ekiplerimiz, kaliteli donanımlarının da desteği ile tüm Türkiye’de “Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?” sorusunu soran ve bu sorundan muzdarip herkese 7/24 yardımcı olur. Uygulanan gelişmiş metotlar ve kullanılan teknolojik araçlar, işlemleri hızlandırdığı gibi kısa zamanda sorunun giderilmesini sağlar.

Üstelik @Home konut yardım paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından elektrik arızalarına kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence altına alır.

Yukarda sayılan tüm bu hizmetlerden ve hatta daha fazlasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizi 0 850 202 47 99 numaralı telefondan bizleri aramak ya da www.turassistleyasam.com sitemizi ziyaret etmek.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma kategorisine geri dönebilir ya da su kaçağı arama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: